Vzhledem k současné situaci a nárůstu potvrzených onemocnění COVID-19 zavádíme, pro Vaši bezpečnost, zachování zdraví a klidný pooperační průběh, v našem zdravotnickém zařízení tato opatření:

V den plánovaného zákroku v lokální nebo celkové anestezii bude vyžadováno od každého pacienta potvrzení o bezinfekčnosti. Tímto je RT-PCR test na SARS-COV-2 s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.

Dle nařízení vlády máte nárok v testovacích centrech i bez žádanky od lékaře na:

  • Plně očkovaný pacient - 2x RT-PCR test za měsíc na vlastní žádost hrazený zdravotní pojišťovnou (je nutné doložit doklad o absolvovaném očkování).
  • Pacient s nedokončeným očkováním nebo pacienti mladší 18 let či pacienti, kteří ze zdravotních důvodů nemohou být očkováni - 5x RT-PCR test za měsíc na vlastní žádost hrazený zdravotní pojišťovnou (je nutné doložit daný doklad).
  • Neočkovaný pacient - test uhradíte jako samoplátce (cena RT-PCR testu je 814,- Kč).

Vzhledem k vytíženosti testovacích center je potřeba zajistit si termín testování s dostatečným předstihem na odběrových místech.

Možnosti testování:

  • BRNO - Je možné využít testování přímo na naší klinice. Termín odběru je ale nutné domluvit si předem na našich recepci.

Toto opatření je platné od 22.12.2021.

Pro dodatečné informace jsme k dispozici na tel.: +420 725 906 691

Děkujeme za pochopení.
Společně to zvládneme.

SANOFYTO, s.r.o. - Jednodenní chirurgie, ortopedie

Poliklinika Viniční | Viniční 235, 615 00 Brno