Zpět

Naše privátní zdravotnické zařízení zajišťuje péči v oboru ortopedie a to jak v ambulantním režimu, tak v režimu jednodenní chirurgie.

Výhody:

Operujeme v místním znecitlivění či formou jednodenní chirurgie.

Jsme malé pracoviště, proto jsme schopni zajistit individuální přístup lékařů i sestřiček.

Naše zdravotnické zařízení má smlouvy se všemi zdravotnickými pojišťovnami.

Máme krátké čekací doby na operace i ambulantní vyšetření.

Pracují u nás pouze špičkoví lékaři.

Jednoduše u nás zaparkujete.

 

Jednodenní chirurgie (One Day Surgery)

Jednodenní chirurgie (One Day Surgery) znamená operační řešení zdravotnického problému pacienta (do určité míry obtížnosti výkonu) v celkové anestezii (narkóze), bez nutné hospitalizace v nemocnici. Pacient přichází k výkonu v den operace a je propuštěn během 24  hodin, pokud to jeho zdravotní stav umožňuje. Tento princip takzvané jednodenní chirurgie výrazně snižuje riziko nemocničních (nosokomiálních) nákaz, urychluje rekonvalescenci a zkracuje dobu pracovní neschopnosti. Jinými slovy je pacient operován v narkóze a po plném probuzení může za doprovodu odejít, nebo je převezen do domácího léčení. Následné kontroly na naší ambulanci jsou podle druhu onemocnění první pooperační den nebo třetí pooperační den, a to až do ukončení léčby či pozitivního klinického nálezu pacienta.

Lůžkové oddělení, které je nově špičkově vybavené, se zaměřuje právě na moderní operační výkony v režimu jednodenní chirurgie.  Vybudované prostory nabízejí navíc více soukromí a pohodlí. Individuální přístup k pacientovi je samozřejmostí. Větší část pooperační doby nemocný stráví doma, ve svém známém prostředí a se svými blízkými.  Krátký pobyt ve zdravotnickém zařízení současně minimalizuje psychický stres z delšího pobytu v nemocničním prostředí. Ve vyspělých státech se v tomto režimu již provádí většina plánovaných operací. 

Výhody:

-  Odpadá hospitalizace v nemocnici

-  Zkrácení doby pracovní neschopnosti.

SANOFYTO, s.r.o. - Jednodenní chirurgie, ortopedie

Poliklinika Viniční | Viniční 235, 615 00 Brno